معرفی کامل پاور بانک لپ تاپ maxoak + بررسی ارزش خرید

پاور بانک لپ تاپ maxoak

معرفی کامل پاور بانک لپ تاپ maxoak + بررسی ارزش خرید

همه ما در یک سفر طولانی بوده‌ایم و باتری گوشی هوشمند، تبلت، لپ‌تاپ یا دوربین خود را خالی کرده‌ایم. این یک تجربه ناخوشایندی است که امکان تجربه آن همیشه‌ وجود دارد.

بنابراین، سرمایه‌گذاری در بهترین پاور بانک‌های موجود در بازار مانند پاور بانک لپ تاپ maxoak بسیار ارزشمند است تا بتوانید در صورت نیاز دستگاه‌های خود را شارژ کنید؛ اما آیا Maxoak پاوربانکی است که باید دنبالش باشید و ارزش خرید را دارد؟ پاسخ به این سؤال تا حد زیادی به این بستگی دارد که چه تعداد دستگاه، چه نوع دستگاه و چند دفعه آن دستگاه‌ها را با آن شارژ می‌کنید.

نسخه‌های جدید این است که پاور بانک‌های Maxoak قدرتمندتر هستند و دستگاه‌های بیشتری را نسبت به برندهای رقیب شارژ می‌کنند. بااین‌حال، این امر باعث می‌شود حمل‌ونقل آن‌ها سخت‌تر و قیمت آن‌ها کمی بالاتر باشد. در ادامه این مقاله از توشه ما پاور بانک لپ تاپ maxoak را از لحاظ جنبه‌های مختلفی مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مقدار نیروی لازم برای شارژ لپ تاپ و دستگاه‌های هوشمند دیگر

مقدار نیرویی که یک پاور بانک می‌تواند داشته باشد با واحد میلی‌آمپر ساعت (میلی‌آمپر ساعت) اندازه‌گیری می‌شود که توان الکتریکی را در طول زمان اندازه‌گیری می‌کند. به‌عنوان یک ایده کلی، 4000 میلی‌آمپر ساعت باید برای یک بار شارژ کامل یک گوشی هوشمند معمولی کافی باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع، اگر در یک سفر یک روزه فقط یک پاور بانک را به‌عنوان پشتیبان اضطراری می‌خواهید تا گوشی هوشمند خود را پس از کم شدن باتری شارژ کنید، احتمالاً یک پاور بانک 2500 تا 3000 میلی‌آمپر ساعتی نیز کافی خواهد بود. اگر می‌خواهید اگر می‌خواهید آن را از صفر دو بار شارژ کامل کنید، بهتر است به سراغ پاوربانکی بروید که چیزی بین 3500 تا 10000 میلی‌آمپر ساعت ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال شارژرهایی برای لپ تاپ هستید باید سراغ پاور بانک لپ تاپ maxoak بروید؛ یعنی باید به دنبال پاور بانک‌هایی باشید که بیش از 10000 میلی‌آمپر ساعت ارائه می‌دهند. به‌عنوان‌مثال، پاور بانک پاور بانک لپ تاپ maxoak به شما این امکان را می‌دهد که بیشتر مدل‌های گوشی آیفون را 5 یا 6 بار شارژ کنید.

** خرید لپ تاپ ارزان با تخفیفات ویژه **

پاور بانک maxoak

 

با این‌ حال، شاید شما حتی بیشتر از این به نیروی کمکی برای شارژ دستگاه‌های خود نیاز دارید. برای همه این موقعیت‌ها و موارد دیگر، پاور بانک لپ تاپ maxoak دستگاهی است که به همی نیازهای شما پاسخ می‌دهد.

پاور بانک لپ تاپ maxoak چقدر نیرو ارائه می‌دهند؟

پاور بانک لپ تاپ maxoak یک انتخاب عالی برای تغذیه مک‌بوک‌ها و لپ‌تاپ‌های شما است. قدرتمندترین دستگاه Maxoak، پاور بانک Maxoak 50000mAh است که می‌تواند 50000 میلی‌آمپر بر ساعت نیرو ذخیره کند. این بدان معناست که می‌توانید از آن برای شارژ گوشی‌های هوشمند به چندین و چند بار بسته به میزان باتری مصرفی گوشی از آن استفاده کنید. همچنین می‌تواند طیف وسیعی از دوربین‌ها و لپ‌تاپ‌ها را تا 90 وات شارژ کند.

دو پاور بانک دیگر Maxoak که توصیه می‌شوند نیز قدرت قابل‌توجهی را ارائه می‌دهند. پاور بانک Maxoak AC10 که برای کاربران مک بوک در نظر گرفته شده است، 26756 میلی‌آمپر ساعت ارائه می‌دهد که برای شارژ مک بوک 12 اینچی حداقل دو بار کامل، مک بوک ایر 13.3 اینچی حدود 1.8-2 شارژ، مک بوک کافی است. پرو 13.3 اینچی بین 1.5 تا 2 شارژ و مک بوک پرو 15 اینچی حداقل یک بار شارژ کامل.

نیروی پاور بانک لپ تاپ maxoak

 

در نهایت، پاور بانک Maxoak K3 36000mAh وجود دارد که می‌توانید از آن برای شارژ لپ‌تاپ‌های مک بوک اپل و همچنین سایر دستگاه‌های دارای PD-C مانند لپ تاپ، تبلت، گوشی‌های هوشمند، دوربین‌ها، گیمبال ها و چراغ‌ها استفاده کنید. با قابلیت ذخیره 36000 میلی‌آمپر ساعت، می‌توانید از آن برای شارژ مک بوک پرو 13 اینچی یا مک بوک ایر 13 اینچی حدود 1.5 بار، مک بوک ایر 11 اینچی یا مک بوک 12 اینچی (نوع C) حدود 2.5 بار، آیپد مینی 4 حدود 5 بار استفاده کنید.

مطالب مرتبط: بهترین اسپیکرهای لپ تاپ

چند دستگاه را می‌توان هم‌زمان با پاور بانک لپ تاپ maxoak شارژ کرد؟

پاور بانک 50000 میلی‌آمپری Maxoak دارای شش درگاه شارژ قابل‌توجه است. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته پاور بانک لپ تاپ maxoak این است که چند دستگاه را می‌توانید هم‌زمان شارژ کنید. پاور بانک 50000 میلی‌آمپری Maxoak دارای شش درگاه خروجی چشمگیر برای شارژ چند دستگاه است: یک درگاه 20 ولت/5 آمپر برای لپ تاپ، یک پورت 12 ولت/2.5 آمپر برای دوربین‌ها و دو پورت 5 ولت/2.1 آمپر و دو پورت 5 ولت/ یک آمپر که بین آن‌ها اکثر گوشی‌های هوشمند، تبلت ها و سایر دستگاه‌های شارژ شده با USB را پوشش می‌دهد.

می‌توانید تا پنج مورد از این‌ها را به‌طور هم‌زمان با پاور بانک لپ تاپ maxoak شارژ کنید. همچنین یک پورت مجزا برای شارژ خود پاور بانک در نظر گرفته شده است.

در همین حال، پاور بانک Maxoak AC10 و پاور بانک Maxoak K3 36000 میلی‌آمپر ساعت هرکدام درمجموع دارای چهار پورت هستند که هیچ‌کدام خیلی ضعیف نیست. به‌طور خاص، این شامل دو درگاه USB برای شارژ گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، یک درگاه DC برای شارژ لپ‌تاپ‌های و یک پورت USB Type-C برای مک‌بوک‌ها و سایر دستگاه‌های USB-C است.

مطلب مرتبط: اتصال لپ تاپ به تلویزیون

آیا پاور بانک‌های Maxoak بهترین هستند؟

پاور بانک Maxoak 36000mAh می‌تواند انواع مختلفی از دستگاه‌ها ازجمله لپ‌تاپ‌های اپل، اچ پی و… را شارژ کند. پاور بانک‌های Maxoak از نظر میزان توانی که دارند و تعداد دستگاه‌هایی که می‌توانند به‌طور هم‌زمان شارژ کنند، عموماً بهترین در نظر گرفته می‌شوند؛ اما آیا این آن‌ها را به‌طورکلی بهترین پاور بانک‌ها می‌کند؟

واضح‌ترین روشی که آن‌ها به‌طور نامطلوب با مدل‌های رقیب مقایسه می‌کنند قابل‌حمل بودن است. وقتی صحبت از وزن و اندازه به میان می‌آید، تمام این قدرت هزینه دارد و پاوربانک‌های Maxoak عموماً حجیم‌تر و سنگین‌تر از بقیه هستند.

پاور بانک‌های Maxoak

 

اگر وزن پاور بانک Maxoak از رقبا و حتی لپ‌تاپی که قصد دارید آن را تامین کنید، بیشتر است، تعجب نکنید. به‌عنوان‌مثال، پاور بانک 50000 میلی‌آمپر ساعتی Maxoak دارای وزن 1.26 کیلوگرم و ابعاد 20.6 در 13.5 در 3.3 سانتی متر است که به‌طور قابل‌توجهی سنگین‌تر از پاور بانک 0.35 کیلوگرمی پاور بانک Anker PowerCore 20100 و اندازه 2.2 x 16.2 x.6 میلی‌متر است.

یکی دیگر از موارد منفی در برابر پاور بانک‌های Maxoak قیمت است ولی ارزش‌افزوده و کلی آن نسبت به کیفیت از هر پاور بانک دیگری بیشتر است. در مجموع، اگر یک پاور بانک بسیار قدرتمند می‌خواهید که بتوانید از آن برای شارژ چندین دستگاه استفاده کنید، مدلهای پاور بانک لپ تاپ maxoak بهترین انتخاب برای شما خواهند بود.

5/5 - (1 امتیاز)

برای اطلاع از تخفیف های شگفت انگیز توشه من، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

لطفاً یک مقدار از 09000000000 تا 09999999999 وارد نمایید.