با درگاه امن سما، نگران سفارش خود نباشید!

درگاه امن سما

با درگاه امن سما، نگران سفارش خود نباشید!

با وجود همه‌گیر شدن خریدهای غیرحضوری و ظهور فروشگاه های اینترنتی، دغدغه‌ی اصلی همه‌ی خریداران در هنگام خرید اینترنتی، اعتماد است. از شروع فعالیت تا به امروز فروشگاه اینترنتی توشه من با صدور سفته الکترونیکی بانکی و قرارداد رسمی برای تمامی سفارشات بالای 3 میلیون تومان، به دنبال ایجاد بستری امن و مورد اعتماد بوده است. با بزرگ‌تر شدن توشه‌من و اضافه شدن محصولاتی جدید، در راستای افزایش امنیت خرید و ضمانت پرداخت شما، اقدام به همکاری با سامانه معاملات امن ایران “سما” نموده‌ایم.

سما (سامانه معاملات امن ایران) چیست؟

شرکت سامانه‌های هوشمند اطلاعاتی توسن البرز (سهامی عام) با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه فناوری های مالی (فینتک) با نام تجاری “سما” اقدام به راه اندازی سامانه ای برای پرداخت های اینترنتی و ارائه ضمانت خرید کرده است. این سامانه، محصول یک شرکت دانش بنیان است که با تکیه بر دانش فنی بالا، تیم توانمند و تجربه طولانی مدت، بر ایجاد یک بستر امن در معاملات آنلاین تمرکز دارد و با هدف ارائه ضمانت برای خریدهای اینترنتی، با مجوز پرداخت یاری از بانک مرکزی و نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، فعالیت ‌می‌کند.

همکاری سامانه سما و فروشگاه اینترنتی توشه من

فروشگاه اینترنتی توشه‌من از اواخر بهار 1402 همکاری خود را با سامانه سما آغاز کرده است و از تاریخ 15 آبان 1402 توافقات جدید در راستای آسودگی خاطر و کسب رضایت کاربران و آسودگی صورت پذیرفت که مطابق قرارداد جدید منعقد شده، توشه‌من مبالغی را به عنوان ضمانت تعهدات خود، نزد سامانه سما قرار داده است و متعهد شده تمامی سفارشات در زمان تعین شده به درستی و با گارانتی معتبر به خریدار تحویل داده شود.

پس، از امروز نگران دریافت سفارش خود نباشید و در صورت عدم تحویل کالا از سمت توشه من، مبلغ سفارش از سمت سامانه سما به شما پرداخت خواهد شد.

 

سما چطور کار می‌کند؟

شما پس از تکمیل سفارش و وارد شدن به مرحله پرداخت، با انتخاب سما به عنوان درگاه پرداخت، خرید خود را تضمین می‌کنید و می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • تضمین عودت مبلغ سفارش در صورت عدم تحویل کالا در زمان تعیین شده
 • تعویض یا عودت مبلغ سفارش تا 15 روز پس از خرید، در صورت مشاهده ایراد
 • تعویض یا عودت مبلغ سفارش تا 15 روز پس از خرید، در صورت مشاهده مغایرت بین کالای سفارش داده شده و ارسال شده
 • عودت مبلغ سفارش تا 15 روز پس از تحویل کالا در صورت انصراف از خرید

آیا حتما نیاز به یک دلیل منطقی برای انصراف از خرید هست؟

خیر. خریدار می تواند بدون ذکر دلیل، از خرید خود منصرف شود. توجه کنید که قبل از هر اقدامی با کارشناسان خدمات مشتریان سما تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری کنید. بازگرداندن کالا به جهت انصراف از خریدِ خریدار در صورت داشتن شرایط پذیرش مرجوعی و همچنین داشتن پلمب شرکتی معتبر و غیرجعلی، امکان پذیر می‌باشد.

در چه صورت کالای مرجوعی پذیرفته نمی‌شود؟

 • کالا در همان شرایط اولیه نباشد یا متعلقات، محتویات و یا لوازم جانبی آن تغییر کرده باشد.
 • جعبه و بسته بندی کالا صدمه دیده باشد.
 • کالایی که خریدار از کالا رسان به صورت سالم تحویل گرفته باشد و بعدا صدمه دیده باشد.
 • کالاهایی نظیر گوشی موبایل و تبلت، در صورت فعال سازی در سامانه همتا یا نصب نرم افزارهای غیر از نرم افزارهای پیش فرض، قابل مرجوع کردن نیست.

در واقع سما (سامانه معاملات امن ایران)، تعهدات و مزایای ضمانت خرید را فراتر از قوانین تجارت الکترونیک کشور، برعهده می‌گیرد. بنابراین از امروز، در صورت استفاده از درگاه پرداخت سما هنگام پرداخت مبلغ سفارش، در صورت بروز هرگونه مشکل در کالای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی توشه‌من، از قبیل ایرادات کالا، موارد مربوط به گارانتی، نارضایتی از کالای خریداری شده، می‌توانید از طریق پشتیبانی فروشگاه اینترنتی توشه من و یا سامانه سما نسبت به تعویض و یا استرداد کالا و عودت مبلغ اقدام نمایید.

 

5/5 - (17 امتیاز)

برای اطلاع از تخفیف های شگفت انگیز توشه من، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

لطفاً یک مقدار از 09000000000 تا 09999999999 وارد نمایید.

نظرات (3)

محمدحسین

ممنونیم از اجرای این طرح
من به شخصه اگر حتی سفته هم ندید با این طرح جدید و پرداخت از درگاه سما خیلی خیالم راحت تر شد

9124026184

سلام امکان خرید امن با سامانه پشتیبانی سما از صفحه پرداخت چرا حذف شده و امکان پذیر نیست

  9014228537

  سلام دوست عزیز. لطفا با پشتیبانی توشه من تماس بگیرید.