سوال‌های پرتکرار

شاید پاسخ سوال شما هم در بین سوالات زیر باشد

۱- چرا برای سفارش از توشه، حساب کاربری باید احراز هویت شود؟

پاسخ: با توجه به اینکه توشه صرفا برای حمایت از مصرف کننده فعالیت میکند، فعالیت احراز هویت کمک میکند تا اجازه ندهیم فرد خاصی بیش از حد مجاز ثبت سفارش داشته باشد و منجر به اخلال در بازار محصول شود.

۲- در حالت پیش فروش، چه مدت طول می‌کشد تا محصول به دستم برسد؟

پاسخ: تمامی سفارشات کاربران در شرایط عادی به مدت ۵ هفته کاری ارسال میشه. شرایط ارسال در جشنواره‌ها متفاوت است که در قوانین هر جشنواره اعلام می‌شود.

۳- چه ضمانتی برای خرید از اینترنتی توشه صادر می‌شود؟

پاسخ: برای تمامی سفارشاتی که مبلغ آن بالاتر از ۳ میلیون تومان باشد، قرارداد و سفته الکترونیک به عنوان ضمانت خرید صادر می‌شود که حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت سفارش، قرارداد و سفته الکترونیک توسط تیم حقوقی توشه ارسال می‌شود.

۴- در صورتی که قیمت کالا بعد از ثبت سفارش افزایش پیدا کند آیا باید هزینه بیشتری پرداخت کنم؟

پاسخ: در صورتی که سفارش شما به طور کامل ثبت شود و قیمت محصول در بازار آزاد افزایش پیدا کنه به طوری که منجر به اصلاح قیمت در سایت توشه بشه، شما نیاز نیست هیچ هزینه مازادی پرداخت کنید.

۵- به جهت اینکه هزینه کمتری پرداخت می شود، آیا روی کیفیت محصول تاثیر گذار است؟

پاسخ: محصولات همان مشخصاتی را خواهند داشت که کاربر به توشه سفارش میدهد. با توجه به آنکه پیش خرید محصولات از واردکننده به طور قطعی و نهایی از قبل مشخص شده است، با این وجود توشه تضمین میکند محصول درخواستی کاربر از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد و مطابق درخواست کاربر باشد.

۶- مدل درآمدی توشه کجاست؟ توشه از چه طریقی کسب درآمد می کند؟

پاسخ: توشه به واسطه مبالغی که از سفارش دهندگان دریافت میکند منجر می‌شود در یک بازه زمانی تعدد واردات داشته باشد. در این حالت توشه از سودهای ایجاد شده سود خود را کسب می‌کند.

۷- چرا مدت زمان تحویل، طولانی است؟

پاسخ: با توجه به اینکه قیمت محصولات نسبت به بازار آزاد شامل تخفیف قابل توجهی است، توشه با مبالغ جمع آوری شده اقدام به انجام فعالیت‌های بازرگانی ( واردات و صادرات ) می‌کند و در این بازه زمانی از سود ایجاد شده در این فرآیند، نسبت به تامین محصولات اقدام می‌کند.

۸- آیا امکان داشتن چند سفارش فعال وجود دارد؟

پاسخ: در حال حاضر هر کاربر می‌تواند 2 سفارش فعال، هر یک تا سقف 100 میلیون تومان، داشته باشد. تا زمانی که یک سفارش فعال خود را تحویل نگیرید، امکان ثبت سفارش جدید وجود ندارد. در صورتی که این قانون رعایت نشود سفارش جدید کاربر لغو خواهد شد.