شیوه کاری در توشه

در این بخش توضیح دادیم که به چه طریقی محصولات توشه را تامین می‌کنیم

ادمین سایت

توشه‌من، با هدف عرضه محصولات در حوزه لوازم الکترونیک مانند موبایل، لپ تاپ، ساعت هوشمند و …، با کمترین قیمت ممکن، فعالیت می‌کند. در واقع فروشگاه اینترنتی توشه‌من با توجه به سرمایه‌ای که از مشتریان خود دریافت می‌کند؛ اقدام به فعالیت‌های بازرگانی متنوعی می‌کند که حاشیه سود مطلوب و نقدشوندگی بالا داشته باشند و سودی که از این فعالیت‌ها حاصل می‌شود در راه تامین کالای مشتریان و هزینه‌های جاری شرکت مصرف می‌شود. این فعالیت‌های بازرگانی است که باعث میشود تا قیمت تمام شده محصول برای مصرف کنندگانی که از توشه‌من خرید می‌کند؛ تا حد زیادی کاهش پیدا کند و مشتری پس از گذشت زمان تعیین شده، کالای خود را به صورت کاملا اورجینال، با گارانتی و بدون پرداخت هزینه پستی، دریافت می‌کند.

در حال حاضر تامین‌ تمامی محصولاتی که به صورت پیش خرید ثبت سفارش می‌شوند، ۱۵٪ کمتر از قیمت بازار آزاد و‌ تحویل سفارشات در بازه زمانی 42 روز کاری صورت می‌گیرد. توشه‌من همواره در تلاش است تا به جای پرداخت هزینه‌های هنگفت تبلیغاتی، سود مازاد به دست آمده از پیش فروش محصولات را به صورت مستقیم وارد بخش فروش کند. از این رو، در زمان‌های ممکن در طول هر سال، اقدام به برگزاری جشنواره‌های مختلفی میکنیم که تخفیفات بیشتری به مشتری ارائه می‌دهند و بالطبع آن، زمان تحویل کالا نیز طولانی‌تر خواهد بود.

از زمان ثبت سفارش تا تحویل چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

  1. ثبت نام و ایجاد حساب کاربری
  2. آپلود مدارک موردنیاز و تایید هویت
  3. پر کردن سبد خرید و پرداخت مبلغ سفارش
  4. دریافت پیامک سیستمی از سایت بابت سفارش ثبت شده
  5. بررسی سفارش مطابق قوانین فروشگاه توسط کارشناسان فروش
  6. ارسال پیامک تایید یا ابطال سفارش به مشتری توسط کارشناسان فروش (در صورتی که سفارش شما تایید نشود، به صورت سیستمی لغو خواهد شد و مبلغ پرداخت شده ظرف مدت حداکثر 48 ساعت کاری، به شما عودت داده می‌شود)
  7. آماده شدن قرارداد ظرف مدت حداکثر 72 ساعت کاری توسط تیم حقوقی و صدور سفته الکترونیک توسط بانک آینده
  8. ارسال قرارداد و سفته به مشتری جهت تایید و امضا
  9. سپری شدن زمان تعیین شده در قرارداد
  10. تحویل محصول به مشتری در تاریخ تعیین شده
IMG_1758