شیوه کاری در توشه

در این بخش توضیح دادیم که به چه طریقی محصولات توشه را تامین می‌کنیم

IMG_2111

فروشگاه اینترنتی توشه با هدف تامین محصولات وارداتی در حوزه لوازم الکترونیک مانند موبایل، لپ تاپ، ساعت هوشمند و … فعالیت میکند. فروشگاه اینترنتی توشه با توجه به سرمایه‌ای که از مشتریان خود دریافت میکند اقدام به واردات محصولاتی میکند که حاشیه سود مطلوب و نقدشوندگی بالا داشته باشد از همین رو از سودی که ایجاد میشود، نسبت به تامین نیاز مشتری نیز اقدام میکند. همین عامل باعث میشود تا قیمت تمام شده محصول برای مشتری تا حد زیادی کاهش پیدا کند و مشتری در بازه زمانی از قبل تعیین شده بتواند محصول خود را دریافت کند.

 

در حال حاضر تامین‌ تمامی محصولات فیزیکی که به صورت پیش خرید ثبت سفارش می‌شوند، ۱۵٪ کمتر از قیمت بازار آزاد و‌ تحویل سفارشات در بازه زمانی ۳۵ روز کاری صورت می‌گیرد.

 

با توجه به برنامه‌های تبلیغاتی، سعی داریم بودجه‌های تبلیغاتی خود را صرف جشنواره‌های فروش کنیم و بخشی از بودجه‌های جشنواره را از سمت فروشگاه تامین می‌کنیم، به همین علت در طول سال فقط ۴ جشنواره فروش برگزار میکنیم که مدت زمان و همچنین تنوع محصولی آن با توجه به بودجه تعریف شده محدود است. این جشنواره‌ها معمولا با تخفیف بیشتر از ۱۵٪ در نظر گرفته میشود که البته زمان تحویل آن نیز کمی افزایش پیدا میکند.

از زمان ثبت سفارش تا تحویل چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

 

۱- احراز هویت و ثبت سفارش

۲- دریافت پیامک سیستمی از سایت بابت سفارش ثبت شده

۳- بررسی سفارش مطابق قوانین فروشگاه توسط کارشناسان فروش

۴- ارسال پیامک تاییدیه سفارش یا ابطال سفارش به مشتری توسط کارشناسان فروش

( در صورتی که سفارش باطل شود به صورت سیستمی لغو خواهد شد و مبلغ پرداخت شده ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت کاری، به حساب مشتری عودت داده می شود )

( در صورتی که سفارش تایید شود، متن حاوی پیامک شامل زمان دقیق تحویل سفارش است )

۵- آماده شدن قرارداد ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت کاری توسط تیم حقوقی و صدور سفته الکترونیک بانک آینده

( پس از آنکه سفته الکترونیک توسط فروشگاه اینترنتی توشه صادر گردید، پیامک تاییدیه صدور، از سوی بانک آینده برای مشتری ارسال می‌شود. )

۶- ارسال قرارداد به مشتری

۷- سپری شدن زمان تعیین شده

۸- تحویل محصول در زمان تعیین شده

IMG_1758