– تا حالا شده برای خرید یک محصول پس انداز کنی ولی هر بار که قدرت خریدت به اون محصول نزدیک میشه، بنا به دلایلی مثل تورم اقتصادی و افزایش مجدد قیمت محصول، نتونی اون محصول رو بخری؟

– تا حالا شده برای خرید یک محصول دلت نیاد به اون میزان که قیمتش در بازار آزاد ثبت شده، مبلغی پرداخت کنی؟

 

توشه میتونه راه حلی برای دو مشکل بالا باشه، با استفاده از خدمات توشه شما می توانید محصولات دلخواه خود را با قیمت کمتر اما در بازه زمانی بیشتر تحویل بگیرید.

شاید براتون سوالات زیر بوجود بیاد:

۱- الباقی قیمت محصول به چه صورتی پراخت می شود؟

پاسخ: توشه با پیش خرید محصولات فیزیکی از واردکنندگان منجر میشود تا حجم سفارش بالایی را پیش خرید نماید و همین عامل میتواند چرخه مالی را برای توشه سبک‌تر کند. توشه در این حالت عملا خرید خود را از واردکننده با نرخ پایین‌تری خرید میکند و نیازی به پرداخت مازاد برای تهیه محصول وجود ندارد.

۲- به جهت اینکه هزینه کمتری پرداخت می شود، آیا روی کیفیت محصول تاثیر گذار است؟

پاسخ: محصولات همان مشخصاتی را خواهند داشت که کاربر به توشه سفارش میدهد. با توجه به آنکه پیش خرید محصولات از واردکننده به طور قطعی و نهایی از قبل مشخص شده است، با این وجود توشه تضمین میکند محصول درخواستی کاربر از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد و مطابق درخواست کاربر باشد.

۳- مدل درآمدی توشه کجاست؟ توشه از چه طریقی کسب درآمد می کند؟

پاسخ: بخشی از نرخ کاهشی قیمت بازار آزاد به عنوان کارمزد توشه در نظر گرفته می شود.

۴- چنانچه قیمت محصول در ۵ هفته کاری افزایش پیدا کند، تکلیف چیست؟

پاسخ: با توجه به اینکه پیش خرید محصولات از واردکننده از قبل انجام می شود و تسویه مالی قبل از بازه زمانی زمانی ۳ تا ۵ هفته کاری صورت میگیرد، لذا در این حالت نوسانات بازار در این قرارداد تاثیری نخواهد داشت و برای کاربر مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

ما برای جلوگیری از برهم زدن نظم بازار، روشهایی در نظر گرفتیم که هر سفارش دهنده باید از فیلتر خرید توشه عبور کند تا بتواند سفارشات خود را ثبت و نهایی سازد.