روال کاری توشه من چگونه است؟

فروشگاه اینترنتی توشه من، از اردیبهشت 1401 فعالیت رسمی خود را با شیوه “پیش فروش تخفیفی متناسب با تحویل مدت‌دار” آغاز کرد.

روال کاری توشه من چگونه است؟

برخلاف باور عمومی، “حذف واسطه” دلیل تخفیف ما نیست چرا که در مواردی مبلغ پس از تخفیف توشه من حتی از مبلغ خرید عمده از تولیدکننده نیز، پایین‌تر است! در واقع توشه من با جمع‌آوری مبالغ از خریداران و در مدتی که این نقدینگی نزد ما امانت است، اقدام به مشارکت در فعالیت‌های بازرگانی سودآور (واردات و صادرات) می‌کند تا با سود حاصل از آن، تیم تامین توشه من به پردازش و ارسال سفارشات بپردازد.

لازم به ذکر است که نیازی نیست نگران نوسانات ارز و افزایش یا کاهش قیمت کالا باشید. مبلغی که خریدار به عنوان قیمت پس از تخفیف برای کالا پرداخت می‌کند؛ قطعی و نهایی است و از این رو تیم حقوقی توشه من برای افزایش اعتماد و فراخی بال خریدار، اقدام به صدور سفته (به مبلغ پرداختی خریدار) و عقد قرارداد (شامل شرح معامله، کالای خریداری شده و موعد تحویل) برای تمامی سفارشات بالای 3 میلیون تومان می‌نماید.

در تمامی ایام سال، کالاهای موجود در توشه من با تخفیف 20% و تحویل 8 هفته کاری قابل سفارش هستند. از آنجایی که ما با تبلیغات گران قیمت و پرداخت مبالغ هنگفت به چهره‌های نامرتبط به این صنف مخالفیم؛ مبلغ تبلیغات را مستقیما به چرخه فروش وارد می‌کنیم و در ایام خاصی از سال، با صلاحدید مدیران و تیم تامین، اقدام به برگزاری جشنواره فروش ویژه می‌کنیم. این جشنواره‌ها با تخفیفات بیشتر و تحویل‌های طولانی مدت‌تر برنامه‌ریزی می‌شوند و جزئیات آن چند روز قبل از برگزاری از طریق پیامک و شبکه‌های اجتماعی، اطلاع رسانی می‌گردد.