بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها

بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها

بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها

کدام اندازه اپل واچ برای من مناسب است؟ انتخاب بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل، مچ دست شما است. همانطور که هنگام انتخاب پوشاکی مانند پیراهن یا شلوار، اندازه کمر یا سرشانه های خود را در نظر می گیرید، هنگام خرید اپل واچ مناسب نیز این اصل صدق می کند. تصمیم نهایی به نسبت مچ دست شما بستگی دارد. هدف از تعیین بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها این است که اپل واچ و بند آن را به گونه ای خریداری کنید که کوچکترین مشکل و آزاری در دست شما نداشته باشد. در این مقاله از توشه شما را در انتخاب بهترین سایز ساعت هوشمند اپل برای خانم ها راهنمایی می کنیم.

مراحل تشخیص بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها

برای شروع، قاب دور ساعت هوشمند را بررسی کنید. آنها نباید بیش از عرض مچ دست شما بیرون بزنند. در حالی که این ممکن است ساده به نظر برسد، اما اندازه گیری دقیق فاصله بین تیغه ها می تواند با استفاده از ابزار اندازه گیری کمک کننده خواهد بود. اگر مشتاق هستید تصور کنید که اپل واچ چگونه روی مچ شما ظاهر می شود، می توانید از طریق اپلیکیشن فروشگاه اپل به این هدف برسید. برای تعیین بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها به صورت زیر عمل نمایید:

 1. برنامه را در آیفون خود باز کنید.
 2. مدل اپل واچ را انتخاب کنید که با سلایق شما مطابقت دارد.
 3. به برنامه قیمت گذاری بروید.
 4. بر روی گزینه “مقایسه اندازه” کلیک کنید.
 5. اندازه 38 میلی متر یا 42 میلی متر را انتخاب کنید.
 6. آیفون خود را روی مچ دست خود قرار دهید تا اندازه اپل واچ را ارزیابی کنید.

این فرآیند به شما ایده واضح تری از نحوه تکمیل مچ دست اپل واچ زنانه می دهد.

تفاوت های میان اپل واچ 40 و 44 میلیمتری

هنگامی که اپل واچ از شرکت اپل معرفی و رونمایی شد، ابتدا در دو سایز 38 و 42 میلیمتری تولید میشد که طبیعتا تفاوت هایی با یکدیگر داشتند. اما در ادامه اپل واچ هایی با سایز های دیگر در سری های مختلف نیز تولید شد؛ مانند اپل واچ 44 و 45 میلیمتری. در این بخش قصد داریم تفاوت های بین اپل واچ 40 و 44 میلیمتری را در بخش های مختلف بررسی کنیم:

 • سایز صفحه نمایش

اپل واچ ها معمولا به صورت عمودی اندازه گیری میشوند. طول کوچکترین مدل آن 38 میلیمتر بوده و مدل های بزرگتر طولی حدود 44 و 45 میلیمتر دارند. هر دو اپل واچ صفحه نمایش OLED دارند اما به دلیل تغییر اندازه آن، وضوح صفحه نمایش ممکن است تغییر کند؛ به طوری که وضوح نمایشگر اپل واچ 40 میلیمتری 324*394 بوده در حالی که وضوح اپل واچ 44mm، 368*448 پییکسل میباشد.

 • ضخامت

اپل واچ های 40 و 44 میلیمتری هر دو از ضخامت یکسانی برخوردارند؛ چرا که کمپانی اپل از مجموعه قطعاتی مشابهی در تمام اپل واچ ها استفاده کرده تا بتواند سهولت تعمیر آنها و تامین قطعات آنها را به ارمغان بیاورد.

مقایسه سایز 40 و 44 اپل واچ از نظر ضخامت

 • وزن

به طور معمول وقتی متریال دو کالا مشابه باشد، آن که ابعاد بزرگتری دارد قطعا وزن بیشتری خواهد داشت. از این رو اپل واچ 44 میلیمتری کمی سنگین تر از اپل واچ 40 میلیمتری است؛ به طوری که اپل واچ سری 8 با بدنه آلومینیومی و طول 40 میلیمتری، 32 گرم وزن داشته و در مدل 44 میلیمتری خود، چیزی حدود 39 گرم وزن دارد.

 • بند های اپل واچ

موقع خرید اپل واچ یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد، وجود بند های مورد پسند برای سایز اپل واچ می باشد. شرکت اپل بندهایی با تنوع بسیار کم در هر دو اندازه 40 و 44 تولید می کند، اما شرکت های دیگری وجود دارند که بند های اپل واچ را در تمامی سایز ها و با تنوع بسیار زیاد تولید می کنند؛ به همین دلیل جای نگرانی وجود ندارد.

 • باتری

ظرفیت باتری اپل واچ ها با افزایش سایز، بیشتر می شود. یعنی اپل واچ های 44 میلیمتری باتری بزرگتری نسبت به اپل واچ 40 میلیمتری دارد که موجب می شود شارژ دهی بیشتری نیز داشته باشند. اپل واچ های 40 میلیمتری باتری 282 میلی آمپر دارند و این میزان در اپل واچ های 44 و 45 به 308 میلی آمپر می رسد.

 • قیمت

اپل واچ های 40 و 44 میلیمتری از نظر قیمت نیز با یکدیگر تفاوت دارند که این اتفاق طبیعی است؛ چرا که در اپل واچ 44 میلیمتری از نمایشگر و باتری بزرگتری استفاده شده است. اما شما می توانید هر کدام از این اپل واچ ها را با قیمت بسیار پایین تر از قیمت بازار، از فروشگاه اینترنتی توشه خریداری نمایید.

روش تشخیص بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها

سایز مناسب اپل واچ برای خانم ها

انتخاب بین اندازه‌های 40-44 میلی‌متری اپل واچ برای زنان به یک نکته مهم تبدیل شده است و این سؤال را ایجاد می‌کندکه کدام یک مناسب است؟ در سال گذشته، فوربس مقاله‌ای با عنوان «اندازه مهم است: چرا ساعت‌های زنانه کوچک‌تر می‌شوند» منتشر کرد که با وجود عدم خلاقیت در عنوان، به نکته‌ای مرتبط اشاره کرد. بنا بر بررسی های زیبایی شناختی، برای خانم‌هایی که مچ‌های ظریفی دارند، گزینه 40 میلی‌متری به عنوان انتخاب منطقی در انتخاب اندازه اپل واچ ظاهر می‌شود.

با این حال، تعیین بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها متغیر می باشد، زیرا در درجه اول به ترجیحات فردی بستگی دارد. علاوه بر این، تصمیم گیری در مورد مناسب ترین اندازه اپل واچ برای مچ دست زنانه می تواند تحت تأثیر نحوه استفاده یک زن از ساعت هوشمند خود قرار گیرد. این را در نظر بگیرید که برای خانم‌هایی که سبک زندگی فعال و فعالیت‌های روزمره دارند، اپل واچ 44 میلی‌متری ممکن است به دلیل عمر باتری طولانی و نمایشگر بزرگ‌تر، سودمندتر باشد.

در عین حال، اندازه 40 میلی‌متری می‌تواند به زیبایی با بند اپل واچ برای مناسبت‌های رسمی مانند شام یا جلسات اختصاصی هماهنگ شود. همانطور که تیم کوک هنگام معرفی اپل واچ افتتاحیه در سال 2014 بیان کرد:”این شخصی ترین محصولی است که تا به حال ساخته ایم؛ دستگاهی که برای پوشیدن طراحی شده است.”

محصول پیشنهادی: اپل واچ سری 8 41mm

ابعاد ساعت اپل در میان سلبریتی های خانم

ممکن است در مورد اندازه‌های اپل واچ سلبریتی‌های زن کنجکاو شوید، یا شاید نه. با این وجود، بیایید این قلمرو را بررسی کنیم. بیانسه در مورد انتخاب گروه اپل واچ، مواد محکم و فشرده را ترجیح می دهد! انتخاب او یک ساعت اپل است که با یک دستبند طلایی یکدست تزئین شده است. با توجه به اینکه بالاترین قیمت اپل واچ ادیشن به 17000 دلار می رسد، حدس و گمان ما را به سمت انتخاب این اپل واچ می برد.

از سوی دیگر، کیتی پری، به سمت طراحی کم‌رنگ‌تر گرایش دارد. اپل واچ او دارای نوار قرمز رنگی است که به نسخه رز گلد جذابیتی کلاسیک و بی عمر می دهد. قهرمان مطلق مد و ظرافت، آنا وینتور، سردبیر مجله ووگ، مچ دست خود را در مناسبت های اجتماعی خاص با بند اپل واچ آراسته می کند.اگرچه آنطور که در ابتدا به نظر می‌رسد شگفت‌انگیز نیست، با توجه به نقش محوری او در شکل‌دهی به انتخاب‌های طنزآمیز بین زنان آمریکایی، قابل توجه است که او یک اپل واچ 38-40 میلی‌متری را انتخاب کرده است. این بینش راهنمایی ارزشمندی در انتخاب بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها ارائه می دهد.

سایز اپل واچ سلبریتی های خانم

سوالات متداول و جمع بندی

در نتیجه، یافتن بهترین سایز اپل واچ برای خانم ها مستلزم در نظر گرفتن چندین فاکتور می باشد. علاوه بر سایز مچ دست، سلیقه شخص و کاربری ساعت هوشمند در انتخاب بهترین سایز موثر می باشد. افرادی که در طی روز فعالیت زیاد و استفاده طولانی مدت از ساعت هوشمند دارند ممکن است اپل واچ با صفحه بزرگ تر را بپسندند. به صورت کلی انتخاب سایز ساعت هوشمند با توجه به عوامل متفاوت متغیر می باشد. برای خرید اپل واچ با تخفیف ویژه می تواند از طریق سایت توشه اقدام نمایید.

سایز اپل واچ سری ۷ چقدر است؟

اپل واچ های سری ۷ در دو جنس فولاد ضد زنگ و آلومینیوم و در ابعاد 41 و 48 میلیمتر تولید شده اند و میتوانید در بازار تهیه کنید.

پرفروش ترین سایز اپل واچ کدام است؟

اپل واچ های 44 میلیمتری توانسته اند بیشترین فروش و محبوبیت را تا سال 2023 بین افراد به دست بیاورند.

5/5 - (1 امتیاز)

برای اطلاع از تخفیف های شگفت انگیز توشه من، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

لطفاً یک مقدار از 09000000000 تا 09999999999 وارد نمایید.