صدور سفته به عنوان ضمانت خرید در فروشگاه اینترنتی توشه

000029

صدور سفته به عنوان ضمانت خرید در فروشگاه اینترنتی توشه

تا امروز، فروشگاه اینترنتی توشه صرفا برای سفارشات بالای ۶۰ میلیون تومان، سفته و قرارداد به عنوان ضمانت خرید صادر می‌کرد. پس از گذشت چند ماه از آغاز فعالیت توشه و با بررسی بازخوردهای شما عزیزان در این مدت، بر آن شدیم که ضمانت‌نامه‌ی خرید را برای تمامی سفارشات فعال کنیم. خرسندانه اعلام میداریم از تاریخ ۵ تیرماه ۱۴۰۱، قرارداد و سفته الکترونیکی، برای تمام سفارشات بالای ۳ میلیون تومان به عنوان ضمانت حسن انجام کار، صادر می‌گردد.

شیوه صدور سفته و قرارداد در توشه:

۱- تکمیل سبد خرید در فروشگاه اینترنتی توشه

۲- پرداخت اینترنتی یا انتقال وجه از طریق شبا توسط کاربر

۳- صدور سفته الکترونیک تا حداکثر دو روز کاری پس از تکمیل سفارش در توشه

۴- ارسال قرارداد امضا شده به کاربر

۵- امضا قرارداد، اسکن قرارداد و ارسال آن به نماینده توشه توسط کاربر

توصیه توشه به کاربران

با توجه به اینکه صدور سفته به صورت الکترونیک از درگاه بانک آینده انجام می‌پذیرد، توصیه می‌شود که کاربران برای سهولت مشاهده و پیگیری سفته‌های صادر شده؛ در بانک آینده سپرده داشته باشند و همچنین برای فعال‌سازی سامانه اینترنت بانک، اقدام بفرمایند.

در بانک آینده سپرده ندارم؛ امکان صدور سفته وجود دارد؟

به طور کلی امکان صدور سفته برای تمامی کاربران وجود دارد. با افتتاح سپرده در بانک آینده، شما می‌توانید به‌ راحتی سفته صادر شده را در سامانه اینترنت بانک، استعلام بفرمایید. به جهت اینکه تمامی سفته‌های الکترونیک دارای شناسه خزانه‌داری یکتا، از وزارت امور اقتصادی و دارایی کل کشور هستند امکان پیگیری قضایی در شرایط دعوی حقوقی وجود دارد.

آیا امکان افتتاح سپرده در بانک آینده به صورت غیرحضوری وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید با مراجعه پیشخوان رسمی بانک آینده ، درخواست افتتاح سپرده به صورت اینترنتی را انجام دهید تا پس از تایید، سپرده شما به صورت اینترنتی در بانک مذکور افتتاح گردد.

 صدور سفته الکترونیک به چه صورت انجام می‌شود؟

سفته الکترونیک از درگاه بانک‌ آینده صادر می‌شود. پس از تکمیل فرایند و ثبت امضای دیجیتال از سوی نماینده صاحب امضا توشه، پیامکی مبنی بر تایید صدور سفته از سمت بانک صادر کننده، برای کاربر ارسال می‌شود و همچنین نسخه pdf آن به پیوست قرارداد ضمیمه می‌شود.

آیا امکان مطالعه‌ی متن قرارداد پیش خرید محصولات از فروشگاه اینترنتی توشه وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید پس از عضویت در سایت، با مراجعه به پنل کاربری خود، نمونه قرارداد پیش خرید محصولات را مشاهده بفرمایید.

4.1/5 - (9 امتیاز)

برای اطلاع از تخفیف های شگفت انگیز توشه من، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

لطفاً یک مقدار از 09000000000 تا 09999999999 وارد نمایید.

نظرات (1)

پویا

حس خرید جالبی بود، حقیقتا انتظار نداشتم و با کلی ترس خرید کردم، وقتی برام قرارداد و سفته فرستادن کمی آروم گرفتم ولی بازم ترس داشتم. خلاصه محصول رو همون تایمی که گفتن فرستادن… کارتون حرف نداره، متعهد و خوش قول