صدور سفته به عنوان ضمانت خرید

صدور سفته به عنوان ضمانت خرید

پس از دو ماه فعالیت اینترنتی و دریافت بازخوردهای متعدد، توشه سعی کرد ضمانت‌نامه‌های خرید را برای تمامی سفارشات فعال کند. تا قبل از این، توشه برای کاربرانی که سفارشاتشان بالای ۶۰ میلیون تومان بود سفته و قرارداد به عنوان ضمانت خرید صادر می‌کرد اما پس از بازخوردهای متعدد، سعی کردیم ساختار را طوری پیاده سازی کنیم که این امکان برای تمامی کاربران مهیا شود. لذا اعلام میداریم از تاریخ ۵ تیرماه ۱۴۰۱ هر سفارشی در سایت توشه ثبت گردد شامل این طرح خواهد شد و برای سفارش دهنده، قرارداد و سفته الکترونیک از سمت توشه به عنوان ضمانت حسن انجام کار صادر می‌گردد.

 

شیوه صدور سفته و قرارداد از سایت توشه:

۱- تکمیل سبد خرید در سایت توشه توسط کاربر

۲- پرداخت اینترنتی یا انتقال وجه از طریق شبا بانکی توسط کاربر

۳- صدور سفته الکترونیک از سمت توشه حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از خرید کاربر ( بستگی به تعداد درخواستهای روزانه دارد )

۴- ارسال قرارداد امضا شده به کاربر توسط توشه

۵- امضا قرارداد، اسکن قرارداد و ارسال آن به نماینده توشه توسط کاربر

 

این طرح شامل چه کسانی می شود؟

با توجه به اینکه صدور سفته به صورت الکترونیک از درگاه بانک آینده صادر می‌شود، لازم است توصیه میشود که کاربر در بانک آینده دارای سپرده بانکی باشد و همچنین اینترنت بانک کاربر جهت مشاهده و پیگیری سفته‌های صادر شده از سمت توشه، فعال باشد.

 

در بانک آینده سپرده بانکی ندارم، امکان صدور سفته وجود دارد؟

به طور کلی امکان صدور سفته برای تمامی کاربران وجود دارد، اما به جهت اینکه شما بتوانید سفته صادر شده از توشه را استعلام بگیرید توصیه میکنیم در یکی از بانک آینده دارای سپرده بانکی باشید و همچنین اینترنت بانک خود را فعال کنید. در غیر اینصورت به جهت اینکه تمامی سفته‌های الکترونیک دارای شناسه خزانه داری یکتا از وزارت امور اقتصادی و دارایی خزانه داری کل کشور هستند امکان پیگیری قضایی در شرایط دعوای حقوقی وجود دارد.

 

آیا امکان افتتاح سپرده در بانک آینده به صورت غیرحضوری وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت رسمی بانک آینده، درخواست افتتاح سپرده به صورت اینترنتی را انجام دهید تا پس از تایید، سپرده شما به صورت اینترنتی در بانک مذکور افتتاح گردد.

 

صدور سفته الکترونیک به چه صورت انجام می شود؟

سفته از درگاه بانک‌ آینده صادر می‌شود که در این صورت پس از تکمیل فرایند و ثبت امضای دیجیتال از سوی نماینده صاحب امضا توشه، پیامکی مبنی بر تایید صدور سفته از سمت بانک صادر کننده، برای کاربر ارسال می‌شود و همچنین نسخه pdf آن به پیوست قرارداد ضمیمه می‌شود.

 

قبل از خرید از سایت توشه تمایل دارم متن قرارداد پیش خرید محصولات فیزیکی را مطالعه کنم، به چه طریقی این امکان وجود دارد؟

شما می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری خود، نمونه قرارداد پیش خرید محصولات فیزیکی را مشاهده کنید.

امتیاز بدهید

دلیل بازگشت وجه